טיפול בעור – לפני חתונה

כל אישה תעיד שיום חתונתה הוא אחד הימים המשמעותיים ביותר בחייה. ביום זה, כולנו משתוקקות להיות הכי יפות, מיוחדות ובעלות מראה קורן וזוהר, במרכז קוסמטי רפואי BarbaraBeauty (www.barbarabeauty.co.il) יעזרו לכן להגשים את החלום הזה, כולנו רוצות שהפוקוס יהיה רק עלינו, להרגיש "מלכות האירוע", לצאת טוב בתמונות וכן הלאה. הרבה כלות מניחות, שעל מנת להגיע למראה מושלם ביום האירוע עצמו, מספיק להזמין מאפר על ומעצב שיער מוכשר. העניין הוא – שזה בבירור לא מספיק. גם המאפר המקצועי ביותר, לא יצליח להסתיר סימני עייפות, קמטים, כתמים, פצעונים ויובש בעור. העור זה משטח העבודה של המאפר, וככל שנכין אותו מראש בעזרת הכנה של קוסמטיקאית מומחית נהיה מרוצים יותר מהתוצאה. לכן – צריך לשים דגש על טיפוח מיוחד.

החתונה עצמה, אירוע חיובי ומרגש, מלווה גם בסטרס נפשי בלתי מבוטל. ישנם לילות חסרי שינה, מתח, מסיבת רווקות וחגיגות, מדידות וכל זה מוקרן בפנים שלנו. העור שלנו מגיב מידית לסטרס. העור נהיה יבש, חסר חיים, בעל גוון אפרפר וגם עלולים לצאת פצעונים. כדי לעזור לעור להתמודד עם סטרס צריכים להיצמד לכמה שלבי טיפוח חשובים, שכוללים ניקוי, איזון והזנה לעור. אם מזמן לא הייתם אצל קוסמטיקאית, זה הזמן להגיע אליה. מומלץ לעשות טיפול פנים כשבוע לפני החתונה.

במיוחד ליום שלפני החתונה, ישנו טיפול מיוחד הנקרא Silk. Silk הוא טיפול חלומי ומפנק, המעניק לעור לחות, זוהר, טשטוש קמטוטים נראים לעין. אחרי הטיפול, כשמו כן הוא, העור באמת נראה כמו משי. אני מחדירה לעור סיבי משי אמתיים ואיכותיים. חשוב להגיד שגם הטיפול עצמו, מעניק רוגע ושלווה. אני עובדת בשיטה ייחודית שמשלבת בתוך הטיפול כירומסאג', שהוא עיסוי רפואי המשפיע על מערכת העצבים, מסייע במיצוק והחלקת קמטים, החזרת הברק והזוהר לעור וכמובן גם נותן רוגע והתנתקות מהשגרה. אני משתמשת בטכניקה הזו, משום שלי תמיד חשוב לטפל לא רק בעור, אלא בגוף כמכלול עם הנפש. כלומר, אחרי טיפול כזה אנחנו לא רק נראות טוב יותר, אלא גם מרגישות טוב יותר מבפנים ומקרינות החוצה.