יעל ודוד – 23.3.2012

כמעט כל כלה חולמת על היום הזה מאז שהייתה ילדה קטנה. איך השמלה שלה תראה, באיזה שיר היא תצעד לחופה ומי יהיה גבר חלומותיה.

ליעל ודוד אקשטיין החלום הזה באמת התגשם. והם הסכימו לשתף אותנו ולקחת חלק ביום המרגש ביותר בחייהם.

 יעל ודוד התחתנו לפני כשנה בחתונה קלאסית, מסורתית וגם עם קורטוב של בריטיות.

הרקע של בני הזוג מגיע מתחום השיווק וכלכלה, ולכן בצורה מחושבת אך מקורית החליטו לקחת מפיקת אירועים פרטית, דבי גולדברג שמה, שמתמחה בהפקת אירועים בסגנון אנגלוסקסי, שתמלא את משאלות ליבם.

חתונה אמיתית של יעל ודוד

הזוג החליט להתחתן בחודש מרץ, באולם האירועים הדר סיטי טאואר ברמת גן. מקום אלגנטי וגדול המכיל עד 1000 איש.

שמלת הכלה שבחרה יעל הייתה בסגנון וינטג' עתיק ועוצבה על ידי גולדי שמלות מרעננה. שמלת משי בצבע שנהב מכוסה כולה בתחרה מסוג גיפיור, עם פנינים משובצות בכל חלקי הבגד. המעצבים טל וגולדי עיצבו את השמלה אשר החמיאה לגוף בצורה מושלמת ובנוסף, הייתה צנועה למדי.  גזרת השימלה עוצבה בסגנון בת הים, אשר חלקה העליון הייתה sweet heart neckine ומעליה תחרה ושרוולים שקופים מהגיפיור וכפתורים קטנים לאורך כל הגב אשר אפשרו לשובל של השמלה להתחבר לכפתורים לאחר החופה שאפשר לה לנוע בחופשיות במסיבה.

שמלת כלה מיוחדת

את השיער עיצב המעצב יהונתן יעיש, בסגנון וינטג' אשר התאים ,כמו כפפה ליד,לשמלה. הוא ארג חלקים מהשיער, ואסף את כולו לצד. הטאצ' הסופי והמיוחד היה הוספת פנינים, והתזת ספריי פלא שעזר לשיער לא לזוז אפילו מילימטר כל הערב.

מעצב שיער כלה, תסרוקות כלה

בשביל יעל איפור היה הדבר החשוב ביותר, היא רצתה להיראות טבעית ביום חתונתה.בשביל כך בחרה את המאפרת מהשורה הראשונה, מיכל מוסקוביץ אשר נתנה את הטאצ' האישי שלה עם מראה עשיר ועמוק, בשימוש צבעים עדינים של ורוד וחום שפיסלו את תווי הפנים של יעל.

איפור כלה, מיכל מוסקוביץ, איפור כלה 2012, איפור ושיער כלה

ורוד היה הצבע של הערב. אולם שלם בצבעים ורודים עוצבו על ידי אתי פרחים, וכל שולחן קיבל את העיצוב המיוחד והמקורי שלו. במקום להציב שנדלירים על השולחנות, החליטו בני הזוג להשתמש בנרות קטנים מסביב לפרחים, אשר השלימו את המראה והאווירה הרומנטית של הערב.

עיצוב חתונה, סידורי שולחן חתונות, חתונה

את החופה לעומת זאת השאירו נקיה לגמרי, נטולת פרחים וכיסאות החופה כוסו בבד לבן. את ההצגה גנבו שתי המשפחות, השושבינות והחתן והכלה שנכנסו זוגות זוגות לעבר החופה בשיר מרגש ברקע.

עיצוב חופה, הפקת חתונה, חתונות, חתונה,

הלהקה שבה בחרו בני-הזוג להנעים את הערב נקראת "שי ברק ולהקתו", להקת חתונות ידועה לקהל המסורתי. בנוסף, צירפו להרכב את הזמר אודי אולמן שהקפיץ את הקהל במגוון של שירים עבריים, לועזיים וחסידיים. סידור מקומות ישיבה בחתונה

את הפתעת הערב, חגגו החתן והכלה עם כל האורחים. מאות החברים ובני המשפחה רקדו את ריקוד הפלאש מוב ""tonight's going to be a good night " של הבלאק אייד פייז.  זו לא הייתה הפעם הראשונה שראינו ריקוד כזה, אבל עם כמות כל כך גדולה של אנשים, ואנרגיה מטורפת אפילו הסבתות והסבים הצטרפו לחגיגה.

ריקודי חתונה , ריקוד אורחים בחתונה

את כל הערב צילם במקצועיות רבה, ומבלי שירגישו "אבנר צרפתי סטודיו לצילום", ביחד עם 4 צלמים נוספים בהכנות ולאורך החתונה.

למרות שערב החתונה ארך מספר שעות, יעל ודוד מבטיחים כי זהו ערב שלא יישכח!

חתונה, מתחתנים