בלוג

23.10.2012   לצאת בסטייל

 עדיין מתלבטת מה ללבוש? שילבנו בשבילך מספר פריטים ליצירת מראה קלאסי וקליל לערב של כייף עם הבנות אי אפשר לטעות עם זוג מכנסי עור צמודים, חולצה זוהרת ונעלי עקב קלאסיים שחורים הוסיפי תכשיטים בשביל ה"בלינג בלינג" ואת מוכנה!

קלאסי ושיק

תמונות נלקחו מ:

מכנסיים: www.polyvore.com, חולצה: www.net-a-porter.com נעליים, עגילים: mango.com תיק: www.mytheresa.com 

     

22.10.2012   אז מה את לובשת הערב?

מתכוננת למסיבת רווקות? מה את לובשת? הינה ההצעה שלנו ללוק שיתאים ללילה סוער בעיר! את מירב הפריטים ניתן למצוא בכל קניון הקרוב למקום מגורייך. אנחנו מאוד ממליצות על מנגו או טופשופ אם אתן מחפשות סגנונות לבוש ליציאה שונים, כל מה שנשאר לך לעשות זה להחליט מה הכיוון שלך! הכיוון שלנו היום הוא אורבני- רוקרי שמתאים למועדוני ת"א תהני!!!

הצעה לפריטי לבוש במקרה שמסיבת הרווקות בבר או מועדון

                                   

התמונות נלקחו מ:

www.riverisland.com www.mango.com www.topshop.com  www.net-a-porter.com  www.swarovski.com

8.10.2012   מחשבות על חתונה בשישי בבוקר?

חתונות בשישי בבוקר משום מה, תמיד מיוחדות יותר, קלילות יותר, אווירה אחרת...המון זוגות נרתעים מחתונת בוקר בטענה שאף אחד לא ישתה אלכוהול וירקוד המון על הבוקר... אז מנסיון: זה לא נכון! אם החתן והכלה שותים ורוקדים, כולם ישתו וירקדו...אתם נותנים את הטון. נכון, צריך לקום מוקדם...אבל ממש מוקדם כדי להתארגן לחתונה כזאת, אבל הפלוס הגדול שתוכלו אחר כך לחזור למלון , לנוח, לבלות ביחד, לקשקש על החתונה ואפילו לאכול ארוחת ערב רומנטית אז בינתיים הכנו לך מספר שילובים לחתונה שכזו חתונה בשישי בבוקר                                    
כלה בשישי
 תמונות נלקחו מאתר

www.net-a-porter.com